Adamed
ulga dla swędzącej skóry

Masz pytania? Zadzwoń

+48 22 751 85 17

Pielęgnacja skóry dziecka

Atoperal® to profesjonalna linia kosmetyków do pielęgnacji skóry atopowej, suchej i wrażliwej. Produkty Atoperal® wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry, nawilżają i koją

Atoperal® Baby Plus Krochmal do kąpieli

Atoperal® Baby Plus Krochmal do kąpieli to produkt przeznaczony do kąpieli niemowląt i dzieci z problemami skórnymi. Preparat jest szczególnie pomocny w pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej, atopowej oraz skłonnej do podrażnień (odparzenia, potówki, wypryski alergiczne).

Atoperal® Baby Plus Szampon

Atoperal® Baby Plus szampon przeznaczony do codziennej higieny i pielęgnacji włosów oraz skóry głowy dzieci i niemowląt. Zawiera delikatne środki myjące, nawilża, łagodzi podrażnienia.

Atoperal® Baby Plus Pianka do mycia

Atoperal® Baby Plus Pianka do mycia z linii specjalistycznych produktów dermatologicznych, przeznaczona jest do codziennego mycia i pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej, atopowej dzieci i niemowląt.

Atoperal® Baby Plus Emulsja do kąpieli

Atoperal® Baby Plus Emulsja do kąpieli z linii specjalistycznych produktów dermatologicznych przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji i ochrony skóry suchej, wrażliwej i atopowej dzieci i niemowląt.

Atoperal® Baby Plus Emulsja do ciała

Atoperal® Baby Plus Emulsja do ciała przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej i atopowej dzieci i niemowląt.

Atoperal® Baby Plus Krem

Atoperal® Baby Plus Krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej i atopowej dzieci i niemowląt.

zobacz także serię dla dorosłych

Atoperal® Plus

Seria produktów do pielęgnacji skóry dorosłych.