Adamed
ulga dla swędzącej skóry

Masz pytania? Zadzwoń

+48 22 751 85 17

Pielęgnacja skóry dorosłych

Atoperal® to profesjonalna linia kosmetyków do pielęgnacji skóry atopowej, suchej i wrażliwej. Produkty Atoperal® wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry, nawilżają i koją

Atoperal® Plus Emulsja do ciała

Atoperal® Plus Emulsja do ciała z linii specjalistycznych produktów dermatologicznych Adamed, przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji i ochrony skóry suchej, szorstkiej, z nadmiernie złuszczającym się naskórkiem oraz wrażliwej, wykazującej niską tolerancję standardowych kosmetyków pielęgnacyjnych.

Atoperal® Plus Barierowy krem do rąk

Atoperal® Plus Barierowy krem do rąk z linii specjalistycznych produktów dermatologicznych Adamed, przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry narażonej na szczególne szkodliwe działanie czynników zewnętrznych takich jak częsty kontakt z wodą, suche lub zimne powietrze czy substancje drażniące.

Atoperal® Szampon

Atoperal® Szampon z linii specjalistycznych produktów dermatologicznych Adamed przeznaczony jest do pielęgnacji i ochrony włosów oraz skóry głowy osób ze skórą delikatną, suchą, nadmiernie łuszczącą się i skłonną do podrażnień.

Atoperal® Żel do mycia ciała

Atoperal® Żel do mycia ciała z linii specjalistycznych produktów dermatologicznych Adamed, przeznaczony jest do mycia, pielęgnacji i ochrony delikatnej skóry oraz zapewnia utrzymanie właściwej higieny ciała.

Atoperal® Krem

Atoperal® Krem z linii specjalistycznych produktów dermatologicznych Adamed, przeznaczony jest do pielęgnacji delikatnej skóry atopowej, suchej i wrażliwej.

zobacz także serię dla dzieci

Atoperal® Baby Plus

Seria produktów do pielęgnacji skóry dzieci.